Rolety okienne materiałowe, moskitiery – producent rolet Superis

Zadzwoń (25) 758 80 87

Sklep Superis Sosnowa 6, 05-300 Mińsk Mazowiecki / Warszawa, woj. mazowieckie - tel./fax: 25 758 80 87 e-mail: sklep@superis.pl

Rolety zewnętrzne i antywłamaniowe

Jesteśmy firmą produkującą nowoczesne systemy zaciemnień okiennych i w ramach naszej działalności podjęliśmy się także projektowania oraz realizacji rolet zewnętrznych. Zadbaliśmy o staranne zaplanowanie ich konstrukcji, a także drobiazgową realizację założeń projektowych na każdym etapie realizacji. Jako producent dbamy o wysoką jakość naszych gotowych rozwiązań.

Modele zbudowane są z połączonych nieruchomo profili, które wykonane zostały na bazie wysokogatunkowego aluminium i wypełnione pianką poliuretanową . Połączone w ten sposób ze sobą lamele tworzą mocny pancerz, przesuwający się w pionie na prowadnicach montowanych bądź na ramie okna, bądź w jego bezpośrednim otoczeniu. Rozwija się z górnej skrzynki nawojowej tworząc solidną barierę ochronną, zabezpieczającą przed czynnikami zewnętrznymi.

Starannie przemyślana konstrukcja jest wynikiem zastosowania wielu drobiazgowo zaplanowanych czynników. Dzięki temu:

  • skutecznie zabezpiecza,
  • bardzo dobrze izoluje termicznie oraz akustycznie,
  • generuje oszczędności w zakresie ogrzewania,
  • zapewnia przyjemny półmrok i chłód upalnym latem.

Rolety zewnętrze przez nas produkowane mogą być sterowane ręcznie przy użyciu paska lub linki, mechanizmu sprężynowego, korby lub elektrycznie w połączeniu z różnego rodzaju systemami sterującymi. Posiadają system regulacji bardzo intuicyjny, umożliwiający płynną regulację poziomu nasłonecznienia w pomieszczeniu.

Wykonujemy także rolety antywłamaniowe. Produkty zbudowane są w taki sam sposób, co modele zewnętrzne. Jedyną różnicą jest to, iż składają się z odpornego na uderzenia mechaniczne profilu aluminiowego. Pancerz waży około 30kg/m2 toteż zachodzi konieczność montowania silnika elektrycznego. Produkt oprócz izolacji termicznej i akustycznej, przede wszystkim zapewnia bardzo dobrą i skuteczną ochronę przed aktami wandalizmu oraz włamaniem. Oferta skierowana jest do właścicieli domów jednorodzinnych, firm z siedzibą w wolnostojącym budynku, a także mieszkańców parterów w blokach i kamienicach.