Rolety okienne materiałowe, moskitiery – producent rolet Superis

Zadzwoń (25) 758 80 87

Sklep Superis Sosnowa 6, 05-300 Mińsk Mazowiecki / Warszawa, woj. mazowieckie - tel./fax: 25 758 80 87 e-mail: sklep@superis.pl

Moskitiery okienne

Przedsiębiorstwo Superis oferuje nowoczesne rozwiązania w zakresie ochrony przed moskitami oraz owadami. Wykonujemy moskitiery na bazie ramki aluminiowej oraz siatki, wykonanej z włókna szklanego. Konstrukcje montowane są w ramie okna bez jakiejkolwiek trwałej ingerencji w ramę okienną, a także bez szkody dla funkcjonalności okna. Do instalacji wykorzystuje się niewielkich rozmiarów, doskonale dopasowane rygle. Delikatna siateczka w żaden sposób nie zniekształca obrazu ani nie zasłania panoramy.

Zastosowanie moskitier to trwałe i wyjątkowo skuteczne rozwiązanie, chroniące przed owadami, insektami, a nawet pyłkami roślin. Produkt doskonale sprawdza się w sypialniach i pomieszczeniach gastronomicznych, a dla zapewnienia maksymalnego komfortu, najlepszym rozwiązaniem jest wprowadzenie produktów do wszystkich okien w obiekcie. Atut stanowi również jego lekkość konstrukcji, dzięki temu można bardzo łatwo umyć produkt w wannie lub pod prysznicem, przy czym należy zachować ostrożność. Najlepiej użyć niewielkiego strumienia wody i zwyczajnego mydła, w ten sposób można pozbyć się osadów, które zatrzymały się na siateczce.

Wykonujemy produkty z ramą w kolorze białym, brązowym oraz w odcieniu jasnego dębu, zaś siatka może być czarna lub popielata.