Rolety okienne materiałowe, moskitiery – producent rolet Superis

Zadzwoń (25) 758 80 87

Sklep Superis Sosnowa 6, 05-300 Mińsk Mazowiecki / Warszawa, woj. mazowieckie - tel./fax: 25 758 80 87 e-mail: sklep@superis.pl

Roleta kasetowa B-11 (Aluminium)

System B-11 to roleta w kasecie aluminiowej wraz z prowadnicami bocznymi.  Roleta to solidna konstrukcja, gotowa na trudne wyzwania, a przede wszystkim na wymagania klientów. W rolecie zastosowano unikalny system hamulców dzięki którym roleta może pracować w wersji tradycyjnej- rozwijana ku dołowi, jak i w oryginalny sposób- odwrócona o 180°, 90°, oraz w kombinacji jako podwójna osłona.

B-11 to nowatorski system roletowy przede wszystkim dzięki zastosowaniu sprężynowego naciągu i zwijania tkaniny, to alternatywa dla popularnego mechanizmu łańcuszkowego. Tkanina prowadzona jest w prowadnicach przestrzennych na ramie okiennej, dzięki czemu skutecznie zakrywa przestrzeń szyby, zapobiegając przedostawaniu się promieni słonecznych. Uchwyt służący do przesuwania rolety mocowany jest na belce dolnej.

System B-11 w  połączeniu z tkaniną z wyrazistym wzorem tworzy ciekawą osłonę okienną, podkreślając charakter wnętrza, zwłaszcza gdy roleta zamontowana jest w sposób rzadko spotykany – w charakterze zazdroski. System B-11 jest rozwiązaniem dla ludzi ceniących sobie nowoczesność, jak również funkcjonalność.

Dostępne kolory: Biały, brąz.