Rolety okienne materiałowe, moskitiery – producent rolet Superis

Zadzwoń (25) 758 80 87

Sklep Superis Sosnowa 6, 05-300 Mińsk Mazowiecki / Warszawa, woj. mazowieckie - tel./fax: 25 758 80 87 e-mail: sklep@superis.pl

O nas

Zajmujemy się produkcją rolet materiałowych, rzymskich, bambusowych, żaluzji, plis, verticali, moskitier ramkowych, drzwiowych, rolowanych, rolet zewnętrznych i antywłamaniowych oraz sprzedażą komponentów do rolet i moskitier.

Prowadzimy zarówno sprzedaż detaliczną i hurtową (również komponenty i tkaniny) naszych produktów na terenie całego kraju jak również zagranicą. Oferujemy kompleksowe realizacje zleceń, ekspresowe terminy wykonania, serwis, doradztwo i pełne wsparcie techniczne. Zapraszamy do współpracy zarówno indywidualnych klientów oraz firmy.

Dzięki temu, iż współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i doświadczonymi dostawcami, nasze produkty zawsze składają się z najwyższej jakości elementów. Z pasją podchodzimy do wykonywanej przez nas pracy, a dodatkowo wdrożona i stosowana w firmie polityka jakości powoduje, że każdy nasz produkt jest starannie i dokładnie wykonany, a zanim trafi do końcowego odbiorcy jest szczegółowo testowany i sprawdzany.

Nowoczesny park maszynowy oraz perfekcyjna organizacja pracy powodują, że jesteśmy w stanie bardzo szybko reagować na Państwa potrzeby, dlatego czas oczekiwania na realizację zamówień skróciliśmy do minimum. Nasi doradcy są zawsze do dyspozycji, chętnie udzielą wszelkich informacji, a nasza oferta jest zawsze optymalnie dopasowana do Państwa potrzeb. Dzięki doskonałym kontaktom z największymi dostawcami w branży otrzymujecie Państwo gwarancję najniższych cen na rynku. Zapraszamy do współpracy.

Właścicielem marki Superis jest AFT-PROMOTION. Marka Superis jest znakiem towarowym. Jakiekolwiek wykorzystywanie znaku towarowego Superis bez zgody AFT-PROMOTION jest zabronione.

Dane firmy:

AFT-PROMOTION
ul. Mińska 55
05-300 Mińsk Mazowiecki

REGON: 140185330
NIP:
822-114-00-34

Wszelkie innowacje i ulepszenia zastosowane oraz wprowadzane przez Superis w ramach prowadzonej działalności znajdują  się w zakładce aktualności.